• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

İshal

Alper54

Yeni Üye
Pazartesi günü yeni muhabbet kuşu aldım yavru gagası bile siyah ilk gün dışkısında bir problem yoktu ama yem yemiyordu ve su içmiyordu sadece sakince durup sürekli uyumaya çalışıyordu salı günü yem yemeye başladı ama su içmedi hala ve salı günü bir kaç dışkısının sıvı olduğunu gördüm sessiz olduğundan dolayıda hasta olduğundan şüpheleniyorum yardıö edin lütfen.

Alper54

Yeni Üye
Kabarık duruyor biraz ve fazla uyuyor gibime geliyor

Alper54

Yeni Üye
Yemini kırıyor ama su içmiyor yarın kalkıp ilk işim veterinere götürmek korkuyorum birşey olmasından dal darınıda alacağım yarın

Alper54

Yeni Üye
Yani korkuyorum hatta az önce başını önüne eğip gözünü felan kapıyordu çok korktum yeminlen inşallah birşey olmaz. Teşekkürler

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Ailemize hoşgeldiniz
Aspur ve daldari verin geçer daha yavru zaten az yiyip icer sadece biraz zamsn tanıyın en fazla bir hafta içinde toparlar eğer yem yemezse o zaman sıkıntılı ronayin dediği gibi avidear alıp suyuna kullanın bağırsakları düzenler geçmiş olsun

Alper54

Yeni Üye
Teşekkürler. Bu sabah dışkısını normal gördüm ama yinede veterinere götürdüm birşey olmadığını yeni olduğu için bunların olması normal dedi bağırsak düzenleyici verdi. Giderken kuşların sesini duyup onlara gitmek istedi umarım beni sevmemezlik yapmaz ve alışır :D

Alper54

Yeni Üye
Yani sizin söylediklerinizin de doğru olduğunu biliyordum ama önceki kuşumda öldüğü için vicdanı sorumluluk var çok üstümde. Size çok ama çok teşekkür ederim bundan sonra yeni adresim burası çok sağolun. :)

Alper54

Yeni Üye
Merhaba bir sorum olucaktı. Kuşum elimden kaçmıyor elimi götürünce sevdiriyor felan ama parmağıma gelmiyor sadece elimden kaçmıyor parmağıma nasıl alıştırabilirim daha iyi şekilde bilgilendirirseniz sevinirim :)

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba kafes içinde eğitim gerekir yani kafesten çıkarmayın ve parmağını ayağına doğru götürüp güvenini kazanın bunu hergun ağır hareketlerle tekrarlayın elinizde yulaf veya daldari yedirin biraz zamanla alışır