• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

İshal ilacınin skt yazmıyor

Selimkrg

Yeni Üye
kutunun her yerine baktim ama son kullanma tarihi yazmiyor nasıl öğrenicem

Mert.

Eski Forumcu
Aldığınız yere sorun derim yoksa başka türlü ogrenemezsiniz bence

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Dostum aynı soruyu 30 temmuzda yine konu içinde sormuşsun hala çözemedin mı? Birde konu açarken başlıgi kısa tutalım siz başlığa nerdeyse ilacın içeriğini etken maddesini bile yazacakmissiniz😂 Bu ilacı zaten hiç beğenmiyorum tavsiye etmiyorum tarihinde şüpheliyseniz kullanmayin derim 👍 kuşunuzun neyi var ? Dışkı resmini görebilir miyiz?

Selimkrg

Yeni Üye
Dostum aynı soruyu 30 temmuzda yine konu içinde sormuşsun hala çözemedin mı? Birde konu açarken başlıgi kısa tutalım siz başlığa nerdeyse ilacın içeriğini etken maddesini bile yazacakmissiniz😂 Bu ilacı zaten hiç beğenmiyorum tavsiye etmiyorum tarihinde şüpheliyseniz kullanmayin derim 👍 kuşunuzun neyi var ? Dışkı resmini görebilir miyiz?
30 temmuzda sorduktan sonra ilacı kullanmamaya karar vermistim ama tekrar sormak istedim belki iyi ilaçtir diye şimdi apex divitsol aldım

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Kuşu kanatlı uzmanına götürün dışkı analizi yaptırın çıkan parazit sonucuna göre doğru etken maddeli ilacı kullanın bu dışkı öyle divitsol,isudar gibi ilaçlarla düzelmez daha kötü yapar bide kuşun kilosunu tartın kilo kaybı var mı bakalım

Selimkrg

Yeni Üye
Kuşu kanatlı uzmanına götürün dışkı analizi yaptırın çıkan parazit sonucuna göre doğru etken maddeli ilacı kullanın bu dışkı öyle divitsol,isudar gibi ilaçlarla düzelmez daha kötü yapar bide kuşun kilosunu tartın kilo kaybı var mı bakalım
iştahında sıkıntı yok 15 dakika boyunca aralıksız yem yigiyor 2 günde bir degistiriyorum o yuzden yemini sadece son zamanlarda kuş kumunu daha çok yemeye başladı. Alalı 1.5 yıl oluyor ve sürekli böyle ishal yapıp arada sırada normal yapıyor. Ben yine de bi veterinere götürmeyi düşünüyorum

Tuğrul Bey

Eski Forumcu
Emektar Üye
İlacı at. İç parazit için levamizol
Etkili bir ürün kullan ilk etapta gelişmelere bakalim

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
ağır ishal olmus gibi gözüküyor mu merak ettim veterinere gostermeyi dusunuyordum once bu ilaci mi kullanayim
Önce veteriner hekim öneriyoruz imkanlar dahilinde yardımcı oluyoruz 👍 kanatlı uzmanı olduğundan emin olun götürmeden önce bilgisini alarak götürün geçmiş olsun