• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

İlaç hakkında bilgi

Paşa31

Çaylak Üye
Arkadaşlar benim Paşa'nın ishali hala aynı durumda kanatlı veterinerinden de bise çıkmadı ama hayvan böyle kalsın istemiyorum sulphamezatine diye bir ilaç duydum kullansam faydası olurmu ve nerden temin edebilirim bu ilacı normal eczanelerde varmıdır

Taha

Çaylak Üye
İshal için internetten kaliteli bir probiyotik alıp haftada bir verebilirsiniz. Petshoptan avidiar alabilirsiniz onuda haftada bir kullanın. Çoğu kişi avı urunlerini beğenmez diğer ürünlere göre etkisi az olabilir ama ben memnunum. Evde doğal probiyotik yapabilirsiniz ( tam dolu Suluğa çay kaşığı ucuyla kuru ekmek mayası koy 1 gün dursun) doğal elektrolitte işinizi görebilir ( tam dolu Suluğa 2 damla limon bı çimdik pirinç tanesi kadar az şeker tuz ve karbonat koy karıştır yarın temiz su )

Paşa31

Çaylak Üye
10 günü gecti ishal olalı avidiare kullandım aspur verdim elma sirkesi verdim nafile 10 dışkı yapıyorsa 5 i katı 5 i su bildiğin su yani bakalım olmadı probiyotikte denerim cok sükür tek sevindiğim konu yeme icmesi ve neşesi yerinde bu halini bozmadan sıkıntısını gidermek istiyorum bi an önce umarım bi cözüm bulurum

Üst Alt