• Kafeskuslari.com ailesine ho┼č geldiniz..

Sizde kafes ku┼č t├╝r├╝n├╝z hakk─▒nda payla┼č─▒m yapmak ve soru sormak i├žin ├╝ye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi al─▒n─▒z...

FurkanMurat Kimdir ­čśů Foruma kat─▒l─▒┼č─▒m

Furknmurat58

Eski Forumcu
Kat─▒l─▒m
13 Tem 2021
Tepkime puan─▒
537
Puanlar─▒
113
Ya┼č
25
Herkese hay─▒rl─▒ g├╝nler diliyorum ├Âncelikle. Allah her hayvan severin g├Ânl├╝ne g├Âre versin. Foruma ilk kat─▒lma olay─▒m─▒ anlatmak i├žin yazd─▒m ve bu g├╝zel aile ile b├Âyle tan─▒┼čma f─▒rsat─▒ oldum. Eskiden muhabbet ku┼ču ├╝retimindeydim. 50 ├žiftlik bir ├╝retimhanem vard─▒. K├╝mesimin penceresinden yabani bir ku┼č hastal─▒k bula┼čt─▒rd─▒ ve ├žo─ču ku┼člar─▒m─▒ kaybettim veba hastal─▒─č─▒ olmu┼člard─▒ engel olamad─▒m ├žok a─č─▒r bir hastal─▒k yavrular anne babalar─▒ kan kusarak ├Âlmeye ba┼člad─▒ 4 y─▒ll─▒k eme─čim ziyan oldu ve hayvanlar─▒m ├Âl├╝nce kald─▒ramad─▒m t├╝m k├╝mesimi kuzenime ├╝cretsiz devir ettim t├╝m ku┼člarla birlikte kendisi ┼čuan Antalya'da sa─č kalan yavrular─▒m─▒n damarlar─▒yla ├╝retime devam ediyor. ┼×imdi bu olay─▒ neden anlatt─▒─č─▒ma gelirsek bu olay 4 sene ├Ânce gelmi┼čti ba┼č─▒ma ve y─▒llar sonra karde┼čim eve papa─čan t├╝r├╝ olan cennet papa─čan─▒ ald─▒. Tekrardan o heves ba┼člad─▒ i├žimde :) ve yan─▒na e┼č ald─▒m internet ├╝zerinde cennet papa─čan─▒ hakk─▒nda pek bilgi yok malesef sevda var sultan papa─čan─▒ var ama cennet papa─čan─▒ nadir oluyor. Ku┼člarla alakal─▒ kavga durumu oldu─ču i├žin bende ├╝retici arkada┼člar daha iyi bilir fikir almak ve papa─čan hakk─▒nda daha ├Ânceden ├╝retim yapan ki┼čilere sormak i├žin kay─▒t olmu┼čtum ama gidemedim sorunum hallolmas─▒na ra─čmen benimde tecr├╝belerimle edindiklerimi di─čer arkada┼člara elimden geldi─čince yard─▒mc─▒ olmaya ├žal─▒┼č─▒yorum :) kavga ediyor diye konu a├žt─▒─č─▒m cennet ├žiftimin ┼čuan 3 yavrusunu ald─▒m. Kendime gelince Sivasl─▒y─▒m ya┼č─▒m 25 ve makine m├╝hendisli─či ve sa─čl─▒k teknikerli─či mezunuyum.

┼×imal Ku┼č

Eski Forumcu
Kat─▒l─▒m
9 Haz 2021
Tepkime puan─▒
1,416
Puanlar─▒
113
Tekrardan ho┼čgeldiniz memnun olduk aileye kat─▒ld─▒─č─▒n─▒za, foruma renk katt─▒n─▒z yard─▒mlar─▒n─▒zla hay─▒rl─▒ ├╝retimler olsun in┼čallah Ôś║

Furknmurat58

Eski Forumcu
Kat─▒l─▒m
13 Tem 2021
Tepkime puan─▒
537
Puanlar─▒
113
Ya┼č
25

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Edit├Âr
Kat─▒l─▒m
20 A─ču 2018
Tepkime puan─▒
3,824
Puanlar─▒
113
Ya┼č
28
Aram─▒za ho┼č geldiniz.─░n┼čallah muhabbette de ba┼člars─▒n─▒z tekrardan ­čÖé

┼×ehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
├ťretici
Kat─▒l─▒m
20 A─ču 2018
Tepkime puan─▒
4,887
Puanlar─▒
113
Ya┼č
38
Ailemize ho┼čgeldin karde┼čim hay─▒rl─▒ olsun in┼čallah eskisi gibi tekrar ├╝retimi artt─▒rirsin hastal─▒k oluyor ├Ânemli olan ku┼ču hasta etmemektir senin ba┼č─▒na gelen senin hatan de─čildir bula┼čm─▒┼č o kadar─▒n─▒ bilemezdin rabbim tekrar etmesin in┼čallah..iyi forumlar iyi ├╝retimler dilerim

Furknmurat58

Eski Forumcu
Kat─▒l─▒m
13 Tem 2021
Tepkime puan─▒
537
Puanlar─▒
113
Ya┼č
25
Ailemize ho┼čgeldin karde┼čim hay─▒rl─▒ olsun in┼čallah eskisi gibi tekrar ├╝retimi artt─▒rirsin hastal─▒k oluyor ├Ânemli olan ku┼ču hasta etmemektir senin ba┼č─▒na gelen senin hatan de─čildir bula┼čm─▒┼č o kadar─▒n─▒ bilemezdin rabbim tekrar etmesin in┼čallah..iyi forumlar iyi ├╝retimler dilerim
Ho┼čbuldum sizede hay─▒rl─▒ ├╝retimler dilerim. Ku┼člar kendi halinde ├žo─čal─▒rss kendi kan─▒m─▒ kendim ├žo─čaltmak istiyorum o y├╝zden sabrederek ├╝retime ge├žece─čim in┼čallah.

Furknmurat58

Eski Forumcu
Kat─▒l─▒m
13 Tem 2021
Tepkime puan─▒
537
Puanlar─▒
113
Ya┼č
25
Aram─▒za ho┼č geldiniz.─░n┼čallah muhabbette de ba┼člars─▒n─▒z tekrardan ­čÖé
Muhabb ku┼čundan art─▒k korkuyorum ya bu olaydan sonra muhabbet ku┼ču almak hi├ž i├žimden gelmiyor bakmakla yetiniyorum sadece. resimleri var hala bilgisayarda bir ara payla┼č─▒r─▒m in┼čallah besledi─čim ku┼člar─▒ jumbo tepeli show Jumbo a─č─▒rl─▒kl─▒ bak─▒c─▒ olarak kulland─▒─č─▒m yerli ku┼člar─▒m vard─▒ iyi ilerliyordu ama. Talihsizlik i┼čte ─░n┼čallah diyelim tamamende kapatmak istemiyorum as─▒l hobim muhabbet ku┼člar─▒ show jumbo ─▒rk─▒ :)