• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Forumumuza logo fikri önerisi

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Arkadaşlar sitenin en üstünde ki forum logosu yaptırmaya yani değiştirmeye karar verdik nasıl bir tasarım konu olsa fikirleriniz konseptleriniz nedir anlatırmısınız ? İstişare bizim için herşey aile olarak herkesten yorum bekliyorum.

Taha

Eski Forumcu
Moderator
@Taha @Paşa31 @Şimâl @MERVE @Sait Erdem @Yusuf Kürşat Akkuş @Ufuk Yalçın @Ahmet Didik Daha bir çok değerli kafeskuslari.com ailesi çekinmeyin lütfen bekliyoruz yorumları fikirleri🙂

Bir yerden tanıdık geldi ama fikrim değişti benim @Sehmus BAKIR abi 😀
Bu konularda pek aklıma birşey gelmiyor hocam. Sitenin ismiyle uyumlu olsun diye kafes içinde Tweety gibi ne tür olduğu tam belli olmayan animasyon bir kuş olabilir. Bedeni küçük kafası büyük ve sevimli 😅

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Güzel hocam değerlendiricez muhakkak birlikten güç doğar fikir bekliyoruz.

Şimâl

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Arkadaşlar sitenin en üstünde ki forum logosu yaptırmaya yani değiştirmeye karar verdik nasıl bir tasarım konu olsa fikirleriniz konseptleriniz nedir anlatırmısınız ? İstişare bizim için herşey aile olarak herkesten yorum bekliyorum.
Aklıma bişey geldi aslında ama telefondan tasarım atamıyorum yarın değil sonra ki gün tasarlayıp yollayabilirim. Yapamazsam aklıma geleni yazarım.

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
@Şimâl sen yaz anlat bir kardeşim yapıma her an başlayabilirz esinlenirz en azında yarında atarsın yine 🙂

Ufuk Yalçın

Emektar
Yetkili Kurucu
İçerisinde galata kulesi yada kız kulesi olan bir tasarım olabilir bence yada 15 şehitler köprüsü de olabilir.

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Abi biz anime logo düşünüyoruz nedersiniz ?

Ufuk Yalçın

Emektar
Yetkili Kurucu
Harf alayım :D bir örnek görmek lazım ona göre bir harita çizeriz.Güzel ve özel olandan tarafız.

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Şimal senden bekliyorum @MERVE sizlerden de öneri bekliyorum 🙂

Şimâl

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Tasarlayamadım ama şöyle anlatmayı deniyim. İki tane büyük kanat ortasında sitemizin baş harfleri. Kanatlar anime tarzı olursa hoş olabilir. Hani biraz klişe gelebilir ama görüntüyü hayal edince oldukça hoş geliyor bana.

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Biraz daha açar mısın şimal 🙂 güzel bir şey gibi geldi

Şimâl

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Biraz daha açar mısın şimal 🙂 güzel bir şey gibi geldi
2 tane normal geniş kuş kanadı. Ortasında sitemizin baş harfleri yani KK şeklin de o kısma siz karar verirsiniz abi. Anime tarzı düşünmüştünüz. Kanatları animeli yapabilirsiniz hem hoş olur hem de istediğiniz de olmuş olur. Ya da böyle orta da kanatlarını açmış bir kuş üstünde de sitemizin baş harfleri olabilir. Tekrar deniyim tasarlayabilirsem paylaşıcam.

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Tamamdır anladım bir grafiker arkadaşla konuşayım uygun olursa olabilir.Teşekkürler şimal 🙂