• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

    Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Forum Yazılı Kurallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Katılım
20 Ağu 2018
Mesajlar
3,878
Tepkime puanı
5,628
Puanları
113
Yaş
29
Kafeskuslari.com Forum Kuralları


1) T.C. kanunlarına aykırı, tehdit edici, küfür içerikli, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarda istenmeyen mesajlar göndermek, siyaset, din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak, forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek, şiddet içerikli fotoğraf, video vb. gibi paylaşımlar yapmak yasaktır.

2) Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur.
İlgili kanun maddesi: İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun. Kanun no:5651 Madde, 4 Fıkra 2.İçerik sağlayıcı, bağlantı sağladığı başkasına ait içerikten sorumlu değildir ancak sunuş biçiminden, bağlantı sağladığı içeriği benimsediği ve kullanıcının söz konusu içeriğe ulaşmasını amaçladığı açıkca belli ise genel hükümlere göre sorumludur.


3) 'FLOOD'(Süreki bir konuda ard arda gerkesizce yazı yazmak) Yapmak yasaktır.

4) Başka forumlardan alınan yazılar,makaleler,fotoğraf,videolar vb gibi telif hakkına girecek paylaşımlarımızdan yönetim ve sitenin sorumluluğu yoktur.Sadece sorumluluk üyeye aittir.

5) Forumda iç kargaşa çıkarmaya çalışan,huzuru bozmak yasaktır.

6) İzinsiz hiçbir reklam ,web site Linki vb paylaşılamaz ve paylaşmayacağımı gerekeken tüm yükümlülükleri kabul edeceğimi bildiririm.

8)Forumda olan sponsorluklar ve ürün tanıtımı, satımı vb konularda forum sorumlu değildir ve sorumluluğu kabul etmemektedir.


7)
Gerektiğince imla ve yazım kurallarına uymayı unutmayalım.

8) Foruma ait olan bilgiler,yazılar ve fotoğraflar (resim) vb şeyler başka yerde izinsiz paylaşılamaz.
Paylaşmayacağımı aksi halde gerekli tüm yükümlülükleri kabul edeceğimi bildiririm.Paylaşanlar hakkında en kısa sürede telif davası açılır....

9) Forum içinde evcil kuş ve doğa kuşu satışı yapılması yasaktır.Fark edilen üyelerin anında konusu silinir.Bu durumda en az 15 gün olmak üzeri forumdan uzaklaştırma cezası alırlar.Bir daha yaptığı takdirde süresiz banlanarak siteden uzaklaştırıllar.
10) Eski konulara gereksiz yorum yapmak ve eski konulara yorum yaparak konuların yeniden canlanmasına sebep olmak güncel acil konuların gözden kaçmasına sebep olacağından ve bu durumun forum kurallarına uymayacağından buna sebep veren üyeye uyarı mesajı verilecektir. Devam etmesi halinde kendisine forumun disiplin talimatları uygulanacaktır.
11) Forum üyesinin aynı anda (veya aynı gün içerisindeki yakın zaman içerisinde)birden fazla konu açması forum kurallarına uygun değildir ve üyeye bundan dolayı uyarı mesajı verilecektir. Devam etmesi halinde kendisine forumun disiplin talimatları uygulanacaktır.-Forum üye olunurken bu kurallar okundu kabul edilir ve tüm kurallara uymayı kabul ettiğiniz anlamına gelir.Forumumuz hiç bir özel şahsi bilgi istemez ve gizliliğe önem gösterir.Forumdan kişinin geçerli sebepleri yönetici tarafından onaylanırsa ancak Forumdan üyeliği silinebilir aksi takdirde keyfi durumlarda silinmeme olayını kabul ederek foruma üyelik yapmış olduğunuzdan forum sorumlu değildir.

Forumdaki bu kurallara uymayan üyeler süresiz uzaklaştırma olacaktır.Tüm üyeler bu kuralları okudu sayılacaktır.
Herkese iyi forumlar dilerim...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Katılım
20 Ağu 2018
Mesajlar
3,878
Tepkime puanı
5,628
Puanları
113
Yaş
29
Sponsorluklar ve bazı kurallar güncellenmiştir.
Üye olan herkes gizlilik şartlarını ve kuralları kabul etmiştir.Kurallara göre hareket etmek zorundadır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer konular

Üst Alt