• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Forpus papağanı hep uyuyor

Minnoş

Yeni Üye
Merhaba 6 gün önce Forpus papağanı aldım ama hep salıncakta oturuyor ve uyuyor sadece yemek yemek için hareket ediyor denebilir iki tırnağı yok ve bir parmağı tırnağı olmadığı için yamuk yavru dedi satıcı ama yetişkin olabilir diye düşünüyorum birde dişimi erkek mi anlayabilirmisiniz aşırı ısırıyor hasta olabilir mi acaba

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba hoşgeldiniz
Yetişkin değil ama çok bebek de değil yani 4 aylık civarında diyebiliriz onu net anlamak zordur özellikle bu türde bide cinsiyet için açık kanat ve sırt görelim 👍

Minnoş

Yeni Üye
Merhaba hoşgeldiniz
Yetişkin değil ama çok bebek de değil yani 4 aylık civarında diyebiliriz onu net anlamak zordur özellikle bu türde bide cinsiyet için açık kanat ve sırt görelim 👍
Merhaba hoşgeldiniz

Minnoş

Yeni Üye
Çektim buyrun teşekkür ederim cevabınız için

Minnoş

Yeni Üye
Merhaba attım fotoları bulabilirmisiniz

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Teşekkür ederim erkek diye sattı hep böyle kandırmasyon herşey işte 5 kere sordum kesin dimi dedim o kadar çok ısırıyor ki parmağımdaki yaralar geçmedi henüz
Erkekde ısırıyor onların cinsiyet ile ilgisi yok karakter ve psikolojik durumlara bağlıdır

Üst Alt