• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Elimde Bulunan İlaçlar. (İhtiyacı Olana Verebilirim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetekrem

Yeni Üye
d40b713d-eaab-42cf-8df7-50750dd9fc52.jpg

Muhabbet kuşumu kaybettikten sonra atmak yerine isteyen olursa bütçesi el verirse uygun fiyata yoksa yardım amaclı verebilirim.
Soldan Sağa;

Gastroduosol (Sindirim sistemi Destekleyici İlaç) : 4. sıradaki Beyaz küçük ilaç ile birlikte verildi. Koksidizyon tedavisinde kullanılırken destekleyici ilaç.

HEPACARNITOL : Muhabbet kuşumda karaciğer büyümesi vardı. Karaciğer destekleyici olarak kullanılır.

Triflucan : Kursak Mantarı megabakteri için kullanırdım. Megabakteri tedavisi için söz veremem. Diğer konularda nasıl kullanılacağı hakkında fikir edinebilirsiniz.

Amfoterisin b : Bulunması zor ve pahalı bir ilaçtır. Megabakteri için kullanılır. Sulandırılmış ve ağız yolu ile 0,1 ml verilerek günde 2 defa 22 23 gün kullanılır.

Üsteki Beyaz İlaç : Koksidizyon tedavisinde kullanılması için. Sulandırılmış değil tamamen saf ilaçtır. 100 ml suluğa katılarak kullanılır. Ağızdan damla ile verilmez.

Tidibiotik : Probiyotiktir. Kutusunun içinde 1 adet az miktarda (2 belki 3 ML) Gerwit markalı vitamin bulunur. İnternetten sipariş verdim. Tam şişeden bölünmüş olarak sipariş verdim. İçeriği %100 Gerwit diyemem.

En eski ilacı tahminen 05.05.2023 tarihinde aldım. O tarihe göre bu gün gördüğünüz mesaja göre hesaba katıp benimle iletişime geçebilirsiniz. Kargo ile gönderilmesi pek uygun olmaz ısı sıcaklık muhafaza konusunda ilaç etkenini kaybedebilir ve zehire dönüşebilir.

BURSA YILDIRIM GÖKDERE METROSU TARAFLARINDA İKAMET EDİYORUM. METRO DA BULUŞUP İLACI VEYA İLAÇLARI TESLİM EDEBİLİRİM.

*Böyle bir konu açılması yasak veya herhangi bir kurala uymuyorsam kusura bakmayın.

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
İlaçlar veteriner kontrolünde verildiği için konuyu kilitliyorum sonrada silinecektir 👍bu şekilde konular açmadan önce lütfen yönetimle görüşünüz anlayışınız için teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt