• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Soru! Dışkıda hastalık var mı

Emredemo

Aktif Üye
image.jpg
Kuşumun hasta olduğunu düşünmüyorum probiyotik verdim yeminde aspur ve ak darı var yemin içine entrobac katıyorum suyuna da katıyorum gerwit w kullandım dışkıda birazcık şüpheliyim ve kuşumun kuytuğu koptu ve çıkıyor ondan kaynaklı olabilir mi image.jpgimage.jpgimage.jpg

Taha

Eski Forumcu
Moderator

ömer18

Paylaşımcı
Kıdemli Üye
Entrobac probiyotik nemli mama ve su ile verilebilir normal yem ile kullanilmaz haftada 1 veya 10 gunde bir cay kasigi ucuyla 100 cc suluga verin ve probiyotikli suyu 6 saat sonra normal su ile degistirin gervitide haftada 1 verin önerim şuan kusa 4-5 gun yem su disinda bisey vermeden gozlemleyin diski ne olacak düzelecekmi bakin

Emredemo

Aktif Üye
Entrobac probiyotik nemli mama ve su ile verilebilir normal yem ile kullanilmaz haftada 1 veya 10 gunde bir cay kasigi ucuyla 100 cc suluga verin ve probiyotikli suyu 6 saat sonra normal su ile degistirin gervitide haftada 1 verin önerim şuan kusa 4-5 gun yem su disinda bisey vermeden gozlemleyin diski ne olacak düzelecekmi bakin
Peki