• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Dişi kuşumun erkeğe bir anda saldırması

Abdullah Bahadır

Yeni Üye
Dişi muhabbet kuşum hareketlendiği zaman erkeği kovalayıp gagalıyor, kanadını ve kuyruğunu ısırmaya çalışıyor 2 aydır beraber bu güne kadar hiç kavga etmezlerdi erkek baskın yuva hazırlığı yapmadan çiftleşmeye ikna ediyor dişiyi ancak son 4-5 gündür durum bu ceresi kahverengileşiyor gibi ve yuva ağzına bakmaya başladı acaba kızgınlıktan mıdır bu agresifliği ?
Saldırmasından bir örnek
Ve bu hareketi yapıyor ayağı kaşınıyorda ona sinirleniyor gibi

Sehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Merhaba kuşlar kaç aylık net görünmüyor? Yuvalık takılı mi? Kumu ve kalamar kemigi var mı? Vitamin olarak ve parazit için ne kullanıyorsunuz? Birde kafesleri yani yaşam alanlarini büyütme imkanınız varsa iyi olur

Abdullah Bahadır

Yeni Üye
Dişi muhabbet kuşum hareketlendiği zaman erkeği kovalayıp gagalıyor, kanadını ve kuyruğunu ısırmaya çalışıyor 2 aydır beraber bu güne kadar hiç kavga etmezlerdi erkek baskın yuva hazırlığı yapmadan çiftleşmeye ikna ediyor dişiyi ancak son 4-5 gündür durum bu ceresi kahverengileşiyor gibi ve yuva ağzına bakmaya başladı acaba kızgınlıktan mıdır bu agresifliği ?
Saldırmasından bir örnek
Merhaba kuşlar kaç aylık net görünmüyor? Yuvalık takılı mi? Kumu ve kalamar kemigi var mı? Vitamin olarak ve parazit için ne kullanıyorsunuz? Birde kafesleri yani yaşam alanlarini büyütme imkanınız varsa iyi olur
erkek 1,5 dişi 8 ay civarı yuva takılı herşeyi tam parazit ilacı kullanmadım vitamin olarak ta elexsus marka kullanıyorum

Sehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Kemirdigi ayağının yakın bir resmini görebilir miyim? Alerjik bişey mi acaba ayağına krem kullandınız mı?cilt kuruma oluyorsa teramiycn deri melhemi sürün iyi gelir
Yuvalık varsa yuvaya merakı var mı? Yerleri bana göre çok dar alan yok hareket edemiyorlar

Abdullah Bahadır

Yeni Üye
Kemirdigi ayağının yakın bir resmini görebilir miyim? Alerjik bişey mi acaba ayağına krem kullandınız mı?cilt kuruma oluyorsa teramiycn deri melhemi sürün iyi gelir
Yuvalık varsa yuvaya merakı var mı? Yerleri bana göre çok dar alan yok hareket edemiyorlar
Yuvaya yeni yeni ilgi göstemeye başladı arada tüneğini kemiryor yuvanın ağzına bakmaya çalışıyor normalden fazla ötmeye carıldamaya başladı uyumaya çalışırken bile ötmeye çalılıyor bende kızıştığı işin sanırım diye düşündüm
Ayağını çok hareket ettiriyordu rahatsız oluyormuş gibi pullanma vardı teramicin kullandım yüksek oranda kesti ama şimdi de bi titreme ve bu kaşıntı var bir de siyah nokta var birkaç tane

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Üst Alt