• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Daniel Lutolf Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslemesinin Sırları

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Daniel Lutolf Kuş Bakımı ve Beslemesinin Sırları

İsviçre’de yaşayan, Dünya da bilinen bir üretici ve şampiyonlukları olan show muhabbet kuşu yetiştiricisi Daniel Lutolf ile röportajımız yayınlamak istedim.

Daniel lutolf kuşlarını nasıl beslediği hangi tohumları verdiği, yem ve mama markası, hastalıklara karşı önlemlerini anlatan bir söyleşi oldu Thanks Daniel Lutolf…

Not: Kanal sitemizin , ailemizin kanalı beğeni ve abonelikleri unutmayalım destek olalım.

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Rica ederim.Abone olarak lütfen destek olalım.

Şehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Forumda bunca kişi var ve ailenin kanalına üye olmuyor ☹ dünyanın en iyileri ile röportaj yapılıyor o kadar emek veriliyor beğeni yapılmamış açıkçası bu durum beni çok üzdü..3 bin üye var sorulan her soruya bizler çıkarsız şekilde hayvanların sağlığı için vaktimizden zaman ayırıp yardımcı olmaya çalışıyoruz ama gördüğüm manzara beni ve ronay kardeşimi hayal kırıklığına uğrattı 😔 ronay aylardır röportaj için uğraşti emek verdi sağolsun amacımız üye sayısını arttırmak ve aileyi büyütmek böylece hayvanlara daha çok faydamız olacaktır ve tabiki sorumluluğunu almış siz değerli insanlar lütfen bu mesajımı okuyan herkes kanalımızdaki videolari beğenip sonra abone olsun bizimle bu yola devam etsin tek ricam budur teşekkürler..

Ahmet D.

Emektar
Moderator
Editör
Konu ve videonun tekrar güncel ve görülebilir kalması için mesaj atıyorum. Yeni katılan veya izlemeyen arkadaşların desteklerini ve yorumlarını bekliyoruz. İlgi ve alakaya göre videonun devamı gelecek.

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Daniel Lutolf üretimhanesi ve kuşlarından kareler

YOUTUBE KANALIMIZI BEĞENEREK VE ABONE OLARAK DESTEK VERMENİZİ BEKLERİZ.

Mithra

Aktif Üye
paylaşım için teşekkürler