• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Bakım Tablosu Hk.

Soner

Aktif Üye
Çok geçmiş olsun bir ihiyacınız var mı? Tablo çok güzel olmuş ellerinize sağlık, bizlere de fikir oluyor sizin bilgi ve deneyiminiz 👍
cok teşekkür ederim düşünmeniz güzel gönlünüz yeterli..🙏Çok şükür kafeskuşları ailemizde bilgili ve ilgili o kadar cok kisi var ki bu sayede bilgileri harmanlayıp canlara en iyisini sunmaya calışıyoruz..

Soner

Aktif Üye
Hocam kuşların tüyde olmadığı zamanda probiyotik haftada 1 yeterlidir diye düşünüyorum 🙂 Ayrıca mama haftada 2 kere olunca fazla olur sanırım haftada 1 yeterlidir diyorum.
teşekkür ederim hocam bir düzenleme yapacam tabloda amacımda buydu zaten değerli görüşelerinizi alıp doğruyu bulmak tekrardan teşekkürler 🙏

Soner

Aktif Üye
Sanırım Soner abi ilgisiz kaldıklarını hissettiği için sık aralıklı takviye koymuş, aslında haftada 1 gervit haftada 1 entrobac ekstra istenirse haftada 1 B vitamini bana göre yeterli😊
beni o kadar iyi tanımışsın ki kardesim resmen benim adıma cevap vererek düsüncelerime tercüman olmuşsun 😀

Üst Alt