• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

  Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
  Sizde ailede yerinizi alınız...

Taha
Tepkime puanı
7,067

Profil mesajları Gönderiler Hakkında

 • Yeni katılan arkadaşlar bu bölümü soru sormak için kullanmayalım!
  Sorularınızı ilgili görselleri ekleyerek ve konu açarak sormanız konu takibi açısından daha sağlıklı olacaktır.
  Ü
  Ümran
  Muhabbet kuşumun gagasının ucu açık kahverengi ve soyuluyor ne yapmalıyım ayrıca hiç neşeli değil ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz
  Taha
  Taha
  @Ümran resim ekleyerek konu açarsan orada bakarız
  Foruma yeni katılan arkadaş bu kısmı soru sormak için kullanmayalım lütfen !
  Sorularınızı ilgili görselleri ekleyerek ve konu açarak sormanız daha sağlıklı olacaktır.
  Merhaba benim muhabbet kuşum ayağı açıyor sanırsam deydimiz zaman çekiyor hemen ve fazla yuruyemiyor kısa kısa yürüyor biraz gidiyor sonra sağ ayağını havaya kaldırıyor sonra tekrar yürüyor hep böyle ayağında birseyde gozukmuyor sizce ne olmuştur veya ne yapmalıyız
  Arkadaş bu kısmı soru sormak için kullanmayalım lütfen. Sorularınızı ilgili görselleri ekleyerek konu açarak sorarsanız takibi daha sağlıklı olur.
  Merhaba sultan papağanım ilginç bir şekilde kanat düşüklüğü yaşadı 2 kanadınıda kullanamıyor ayakları kanatlarının içine dolandı ve ayakları kanadına takıldığı için yürüyemiyor yuvarlanıyor ve kanatlarının içi kan içinde yara oldu ayakları kanatlarını yırtıyor diye düşünüyorum kanat işlevi yok kullanamıyor veterinere götürdüm sadece para alıp bakmadılar kanatları parça parça yara içinde lütfen dönermisiniz!!
  Taha
  Taha
  Konu açıp resmi mümkünse birde kısa bir video ekler misiniz
  Foruma yeni katılan üyelerimiz sorularınızı ilgili görselleri ekleyerek konu açarak sormanızı rica ederiz. Konunun takibi ve ve işleyişi açısından daha sağlıklı. Bu bölümden soru sormayın.
  S
  sumeyrademirtas
  Merhaba konu nasıl açılıyor acaba
  • Like
  Tepkiler: Taha
  Taha
  Taha
  Ailemize yeni katılan arkadaşlar sorularınızı yeni konu aç butonuna basarak sorabilirsiniz. Müsait olan herkes elinden geldiğince yardımcı olacaktır.
  Duygubulut
  Duygubulut
  Ben konu açtım yardımcı olabilirmisiniz
  Duygubulut
  Duygubulut
  Yeni aldığım bir bucuk aylık muhabbet kuşum 6gundur bende bugun yemliğinin içini eşeleyip içine giriyor sonra ben ısrar edersem cıkıyor neden olabilir korkuyorum bişe olcak diye henz bana alısmadı parmagıma gelmiyor bunu adet edinip sürekli girermi. Kapaksız yemlik koysam butun yemi dagıtıyor yine
  Merhaba viklemeye benzer ses hakkında konu açtım bakabilirmisiniz kuşumun neyi var ? :)
  • Like
  Tepkiler: Çimen.2ii
  K
  Kartal
  Enteresan bi konu 🙂 kuşlar sizin deyişinizle vikler
  Merhaba arkadaşlar kafeskuşları ailesine hoşgeldiniz. Sorularınızı konu açarak sorabilirseniz takibi vs açısından daha sağlıklı olur. Sitenin alt bölümünden site kullanımı hakkında gerekli kısayollara ulaşabilirsiniz.
  Aramıza yeni katılan arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz. soruları bu kısımdan değil gerekli resim, video ekleyerek yeni bir konu açarak sorabilirseniz daha sağlıklı olur. Teşekkürler iyi forumlar dilerim.
  Arkadaşlar sorulan sorulara cevap vermekten çekinmeyin. Bilgiler paylaştıkça çoğalır. Cevabını bildiğiniz konularda herkese yardımcı olmaya çalışalım. İyi hobiler dilerim. Sağlıcakla kalın.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt