• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

  Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
  Sizde ailede yerinizi alınız...

Taha
Tepkime puanı
4,499

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Ailemize yeni katılan arkadaşlar sorularınızı yeni konu aç butonuna basarak sorabilirsiniz. Müsait olan herkes elinden geldiğince yardımcı olacaktır.
  Duygubulut
  Duygubulut
  Ben konu açtım yardımcı olabilirmisiniz
  Duygubulut
  Duygubulut
  Yeni aldığım bir bucuk aylık muhabbet kuşum 6gundur bende bugun yemliğinin içini eşeleyip içine giriyor sonra ben ısrar edersem cıkıyor neden olabilir korkuyorum bişe olcak diye henz bana alısmadı parmagıma gelmiyor bunu adet edinip sürekli girermi. Kapaksız yemlik koysam butun yemi dagıtıyor yine
  Merhaba viklemeye benzer ses hakkında konu açtım bakabilirmisiniz kuşumun neyi var ? :)
  • Like
  Tepkiler: YeşillÇimen
  K
  Kartal
  Enteresan bi konu 🙂 kuşlar sizin deyişinizle vikler
  Merhaba arkadaşlar kafeskuşları ailesine hoşgeldiniz. Sorularınızı konu açarak sorabilirseniz takibi vs açısından daha sağlıklı olur. Sitenin alt bölümünden site kullanımı hakkında gerekli kısayollara ulaşabilirsiniz.
  Aramıza yeni katılan arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz. soruları bu kısımdan değil gerekli resim, video ekleyerek yeni bir konu açarak sorabilirseniz daha sağlıklı olur. Teşekkürler iyi forumlar dilerim.
  Arkadaşlar sorulan sorulara cevap vermekten çekinmeyin. Bilgiler paylaştıkça çoğalır. Cevabını bildiğiniz konularda herkese yardımcı olmaya çalışalım. İyi hobiler dilerim. Sağlıcakla kalın.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt