Kuşum zehirlenmiş mi ? İshal başladı

Başlatan Ozan6848, 07 Haziran 2019, 03:13:12

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozan6848

07 Haziran 2019, 03:13:12 Son düzenlenme: 07 Haziran 2019, 04:05:01 Ronay
Merbahalar kolay gelsin benim muhabbet kuşum 2 gün üst üste ballı yem yedi ve dün baya öğürerek kusmaya başladı bugünde akşam üzeri ishal oldu ve ishali yeşil renkli ne yapmam lazım acaba

Ronay

*

Ronay

07 Haziran 2019, 04:03:23 #1 Son düzenlenme: 07 Haziran 2019, 04:05:59 Ronay
Öncelikle aramıza hoş geldiniz...

Kuşunuzun fotosunu atar mısınız ? Dışkıyı da atmanız iyi olucaktır.Yeme ilgisi nasıl ?
Hazır petshoplarda ki ballı krakerleri önermiyoruz.Çeşitli kimyasallar olabiliyor.Bağırsak yapısını bozmuş olabilir.
Dışkıyı kuşu görmek gerekir.Net yorumlar için ...

Kraker vermeyi hemen bırakın.Elinizde avidiare varsa kullanabilirsiniz.Yoksa ishal için pirinç suyunu veya çay suyuna
çok az koyarak verebilirsiniz.Yada patates haşlayıp verebilirsiniz.

Konu başlığını Kuşum zehirlenmiş mi ? İshal başladı şeklinde değiştirdim diğer bu sorunu yaşayan üyeler daha rahat ulaşıp.
Faydalanabilir.Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.Geçmiş olsun bu arada...
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Ozan6848

Yeme durumu şuan iyi ama karnı biraz şiş gibi şuan yemliğini çıkarttım çok yemeye başladı çünkü dediğiniz ilaç yok ama pirinç suyu çay veya patatesi şuan iyi hemen yapıp vereyim o halde

Ronay

*

Ronay

Kuşunuz da zehirlenme söz konusu pirinç suyu ve çay vermeyin.Bir veterinere başvurmanız en mantıklı olan birde yolladığım linke tıklayınız.
Okuyunuz sabahı bekleyin sorun devam ederse veterinere danışmanız en mantıklı olanıdır.

https://www.tavsiyeediyorum.com/uzmanyazisi_4826.htm
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Ozan6848

Tamamdır çok teşekkür ederim yarın o halde ilk işim devam ederse bir veterinere götürmek olacak ki devam etmese dahi ben yinede kontrol amaçlı tavsiyenin altında bulunan adrese gitmek olacak

Şehmus BAKIR

Merhaba öncelikle aramıza hoşgeldiniz roney gerekli cevapları vermiş kuşunuz bağırsak enfeksiyonu geçiriyor tedavisi olmasa ilerleyip kötü sonuçlar verebilir bu yüzden kanatlı uzmanı öneririm.kraker hava almış olup veya rafta bekleyip skt sorunu yaşamışsa bozulmuştur bu yüzden bağırsak enfeksiyonu geçiriyor.geçmiş olsun son durumu için bilgi verirseniz seviniriz  :)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Ozan6848

Çok teşekkürler ben şimdi direk dediğiniz gibi kuşlardan kanatlı dostlarımızdan anlayan bir veterinere goturmek ıcın yola çıktım sizlerede bilgisini veririm tekrardan çok sağolun

Şehmus BAKIR

Ozan6848

Merhabalar kusura bakmayın biraz geç cebap verebildim şuan için şükürler oksun kendine geldi desteğinz için çok  Teşekkürler

Şehmus BAKIR

Alıntı yapılan: Ozan6848 - 08 Haziran 2019, 02:27:13Merhabalar kusura bakmayın biraz geç cebap verebildim şuan için şükürler oksun kendine geldi desteğinz için çok  Teşekkürler
İyi çok şükür  :) peki ne tur bir tadavi uygulandı bilgi verirmisiniz?

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın