Türkiyenin En Büyük Kanarya - Kafes Kuşları Forumu

Başlatan Ronay, 02 Mayıs 2019, 21:02:26

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avatar_Ronay Ayk

Ronay

*

Ronay

Türkiyenin En Büyük Kanarya - Kafes Kuşları Forumu

Birçok kuş türü bu forumda inceleniyor ve yetiştirilen kuşlarla ilgili her türlü detay üyeler arasında paylaşılıyor. 
Papağandan başlayıp muhabbet kuşu, kanarya, ispinoz ve daha birçok kuş türü ile ilgili bilgi bu forumda mevcut.
Türkiyenin en büyük kanarya forumu olarak elbette kanaryalar vazgeçilmezimiz. Adminlerimiz de evlerinde yetiştirdikleri kanaryalarla alakalı üyelere ve takipçilere faydalı paylaşım yapmaktalar. Örnek verecek olursak, muhabbet kuşu'nun hastalanma süreci ve daha sonra yapılması gerekenler, alınması gereken önlemler.

Kafes kuşu besliyorsanız Neler yapılmalı ve Neler yapılmamalı...gibi unsurlar üzerinden bilgi paylaşımı yapılan, kısacası her üyeye kuşlar hakkında faydalı bilginin sunulduğu bir kuş forumu burası. En büyük kanarya forumu olmamızın sebebine gelince,
Türkiye de şuanda bu işin üstatları ustaları bu forumda bir araya geliyorlar ve sizin kuş türleri ile ilgili aradığınız her detay bilgi bu forumda mevcuttur.Papağanınızla ilgili sorun yaşıyorsunuz, durgunlaştı veya hastalanma evresine girdi, hemen adminlere veya forum üyeleri ile bu durumu paylaşın, size ücretsiz olarak hertürlü yönlendirmede bulunacaklar ve yaşadığınız sorunun üstesinden gelmeniz adına bildikleri tüm bilgileri de sizinle paylaşmaktan çekinmeyeceklerdir. Çünkü kafeskuşları forumunun en güzel niteliklerinden birisi imece usullü dayanışmanın olmasıdır. Bu forumda hemen hemen her kafes kuşunun incelemesi de mevcut, kuşlarla alakalı açılan başlıkları okuduğunuzda sizlerin de merakını giderecek özelliklerde bilgilerin deneyimlerin ve tecrübelerin paylaşıldığını göreceksiniz.

                                                 
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....