Eski bir dost..

Başlatan Yusuf Kürşat Akkuş, 09 Nisan 2019, 16:24:15

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yusuf Kürşat Akkuş

"Muhabbet" imiz daim olsun..

Ronay

*

Ronay

Hey Maşallah duruyor mu bu cengaver abi...
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Şehmus BAKIR

Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Yusuf Kürşat Akkuş

Alıntı yapılan: Ronay - 09 Nisan 2019, 19:55:47Hey Maşallah duruyor mu bu cengaver abi...

Yok durmuyor eski Dostum Ronay. Şimdi yeni Dostlarım var inşaallah paylaşacağım

Süleyman EKİNCİ

MaşâAllah abi bir de garip vardı parçalı bir yiğit ona ne oldu yusuf abi  ???
Hobi amaçlı üretim :)

Yusuf Kürşat Akkuş

Alıntı yapılan: Süleyman EKİNCİ - 10 Nisan 2019, 19:19:59MaşâAllah abi bir de garip vardı parçalı bir yiğit ona ne oldu yusuf abi  ???

Garip artık aramızda değil Süleyman. Son kuluçkada 4 yavrusu varken kaybettim anne de 2 yavruya ancak bakabildi. Profilimdeki kuş Garip'in yavrusu damızlıklarımdan biri.

Yusuf Kürşat Akkuş

Süleyman EKİNCİ

Alıntı yapılan: Yusuf Kürşat Akkuş - 11 Nisan 2019, 17:33:05
Alıntı yapılan: Süleyman EKİNCİ - 10 Nisan 2019, 19:19:59MaşâAllah abi bir de garip vardı parçalı bir yiğit ona ne oldu yusuf abi  ???

Garip artık aramızda değil Süleyman. Son kuluçkada 4 yavrusu varken kaybettim anne de 2 yavruya ancak bakabildi. Profilimdeki kuş Garip'in yavrusu damızlıklarımdan biri.

Hadi ya :( hayırlısı olsun abi. MaşâAllah soy devam o zaman inşâAllah.

Yusuf Kürşat Akkuş

Alıntı yapılan: Süleyman EKİNCİ - 12 Nisan 2019, 02:24:08

Evet soy devam şükür onu petshoptan almıştım bitkin bi halde hatırlarsan. Bayağı düzelmişti eş vs olunca da iyice keyiflendi ama hastalıktan değil yaşlılıktan öldüğünü düşünüyorum çünkü tüy yapısı vs onu gösteriyordu

Süleyman EKİNCİ

Alıntı yapılan: Yusuf Kürşat Akkuş - 12 Nisan 2019, 13:25:46
Alıntı yapılan: Süleyman EKİNCİ - 12 Nisan 2019, 02:24:08

Evet soy devam şükür onu petshoptan almıştım bitkin bi halde hatırlarsan. Bayağı düzelmişti eş vs olunca da iyice keyiflendi ama hastalıktan değil yaşlılıktan öldüğünü düşünüyorum çünkü tüy yapısı vs onu gösteriyordu

Hayırlısı olsun abi inşâAllah. Soyundan yeni garipler gelir :)

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın