Show jumbo

Başlatan Limon.ve.Maviş, 21 Mart 2019, 19:29:24

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Limon.ve.Maviş

Ben bir arkadaşımdan annesi beslemeyen 2 tane show jumbo aldım 20 gunlukler galiba  kuşları biz besliyoruz ama çok besleme zamanımız yok acaba ne yapabilirim kendi başlarına bakabilirler şu an kendi yavrularının kafesine koydum yuvalik taktım yuvalikta duruyorlar jumbolar ne yapabilirim ölürlermi sizce ?

Şehmus BAKIR

Alıntı yapılan: Limon.ve.Maviş - 21 Mart 2019, 19:29:24Ben bir arkadaşımdan annesi beslemeyen 2 tane show jumbo aldım 20 gunlukler galiba  kuşları biz besliyoruz ama çok besleme zamanımız yok acaba ne yapabilirim kendi başlarına bakabilirler şu an kendi yavrularının kafesine koydum yuvalik taktım yuvalikta duruyorlar jumbolar ne yapabilirim ölürlermi sizce ?
Merhaba malesef kendiniz beslemeniz gerekiyor ve rahat kirabileceği yemler (dal darı , aspur) koyun önlerine yem kırmayı öğrenene kadar elle beslemeniz gerekiyor.yada bakabilecek başka bir üreticiye verin yazık ölmesinler  :(
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Yusuf Kürşat Akkuş

Alıntı yapılan: Limon.ve.Maviş - 21 Mart 2019, 19:29:24Ben bir arkadaşımdan annesi beslemeyen 2 tane show jumbo aldım 20 gunlukler galiba  kuşları biz besliyoruz ama çok besleme zamanımız yok acaba ne yapabilirim kendi başlarına bakabilirler şu an kendi yavrularının kafesine koydum yuvalik taktım yuvalikta duruyorlar jumbolar ne yapabilirim ölürlermi sizce ?

kesinlikle elde bakmalısınız aksi halde sonuçlar iyi olmaz. Bence elle besleyebilecek birine verin
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Limon.ve.Maviş

Alıntı yapılan: Yusuf Kürşat Akkuş - 22 Mart 2019, 12:15:02

kesinlikle elde bakmalısınız aksi halde sonuçlar iyi olmaz. Bence elle besleyebilecek birine verin
Baktık yavrulara şimdi büyüdüler çok tatlı oldular

Limon.ve.Maviş

Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 21 Mart 2019, 20:31:28
Merhaba malesef kendiniz beslemeniz gerekiyor ve rahat kirabileceği yemler (dal darı , aspur) koyun önlerine yem kırmayı öğrenene kadar elle beslemeniz gerekiyor.yada bakabilecek başka bir üreticiye verin yazık ölmesinler  :(
Kendimiz siringayla besledik olmedi ler yaşıyorlar çok tatlı oldular

Şehmus BAKIR

Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Yusuf Kürşat Akkuş

"Muhabbet" imiz daim olsun..

Ufuk yalçın

21 Ağustos 2019, 02:28:56 #7 Son düzenlenme: 21 Ağustos 2019, 02:54:08 Ronay
Keşke bir fotoğraflari olsaydı görmüş olurduk nasıl büyüdüler:)

@Limon.ve.Maviş

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın