Yavru yeme düşme

Başlatan gecekondu1910, 09 Şubat 2019, 00:05:19

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gecekondu1910

Yavru 2 tane kuşum var yaklaşık 1 buçuk 2 aylık yemi kıramıyorlar aspur veriyorum onu kiriyorlar normal yemide agizlarina aliyorlar ama kiramadan cıkariyorlar daha erken mi beklemem gerekirmi

Ronay

*

Ronay

Merhaba ;

-Ne zamandır yeme düştüler? 2 aylık bir kuşun rahatlıkla kırması gerekir ama bazen tembellikleri
tutuyor.Öncelikle sabredin biraz daha ama aspur oranını ufak ufak azaltın ara ara aspursuz deneyin
zamanla çözeceklerdir.Biraz zaman tanıyın ama direk kesmeyin yavaş yavaş kırmaya başlarlar...

Duruma göre takip edin haber edersiniz.Şu yavruların fotolarını da bekleriz  ;D
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Bıcırık

09 Şubat 2019, 00:14:27 #2 Son düzenlenme: 09 Şubat 2019, 00:24:22 Bıcırık
Ben bu işte uzman değilim çok birşey bilemem ama yinede söylemek istedim kuzenlerimin kuşu çok küçük. bir buçuk aylık olması lazım normal yemi kırabiliyor benim kuşumda aldığımda çok küçüktü o da kırabiliyordu normal bir kuşun kırması lazım diye düşünüyorum bence erken değil ama yinede siz bu işte uzman olanları dinleyin  :)

Yusuf Kürşat Akkuş

Denildiği gibi kolaya kaçıyorlar aspuru azaltın kırarlar
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Şehmus BAKIR

Ronaya katiliyorum azaltarak aspurdan darıya donüş yaptırın ve fotograflarinj bende merak ettim  :)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

gecekondu1910

Resim yükleyemedim 2mbdan fazla boyutu aspuru nirmal yemle karıştırip veriyorum gecende kizil dal dari koydum banamisin demediler yavrularda anne babada

gecekondu1910

Yukleyebildim beyazliyla yukardaki otedeki yavrular

gecekondu1910

Ronay

*

Ronay

gecekondu1910

Ronay

*

Ronay

Şehmus BAKIR

Masallah cok guzeller cekinik ve baskin parcalilara ayri bir hayranligim var :) ayrica ayrintili cinsiyet ayirimi icin ronay kardesime tesekkurler ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın