Yeni kusumuz

Başlatan Luna, 30 Ocak 2019, 22:26:56

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Luna

Söylediklerini ze göre bir kuş aldım çok hareketli ayrıca hasta da değil sağlıklı ve güzel yardım ettiğiniz için teşekkürler  :)

Şehmus BAKIR

Alıntı yapılan: Luna - 30 Ocak 2019, 22:26:56
Söylediklerini ze göre bir kuş aldım çok hareketli ayrıca hasta da değil sağlıklı ve güzel yardım ettiğiniz için teşekkürler  :)

Hayirli olsun resimlerini bekleriz  ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Limon.ve.Maviş

Biz birgun kuş alacaktık biri bize uzattı ishal kuşu verdi babam hemen karşı çıktı ishal kuş hemen olur diye bizde farklı bir kuşu aldık malesef kuşun ya öleceği varmış kuş kaçtı küçük kuzenimin elindeyken şimdi onlara iki tane büyük disleyen kuş aldık disliyor diye ellemiyorlar yavrularının olmasını bekliyorlar   

fotoda biraz halsiz gibi çıkmışlar ama şu an iylestiler mutlu mesutt yaşıyorlar yavru bekliyoruz hep birlikte

Muhammed

Alıntı yapılan: Limon.ve.Maviş - 07 Şubat 2019, 00:43:43Biz birgun kuş alacaktık biri bize uzattı ishal kuşu verdi babam hemen karşı çıktı ishal kuş hemen olur diye bizde farklı bir kuşu aldık malesef kuşun ya öleceği varmış kuş kaçtı küçük kuzenimin elindeyken şimdi onlara iki tane büyük disleyen kuş aldık disliyor diye ellemiyorlar yavrularının olmasını bekliyorlar   

fotoda biraz halsiz gibi çıkmışlar ama şu an iylestiler mutlu mesutt yaşıyorlar yavru bekliyoruz hep birlikte
inşallah yavruları olur diyelim o zaman

Yusuf Kürşat Akkuş

öncelikle kuşunuza üzüldüm geçmiş olsun yeni kuşunuzda hayırlı olsun güle güle besleyin. Limon ve maviş sizde kısa sürede yavru alırsınız inşaallah
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Limon.ve.Maviş

Alıntı yapılan: Yusuf Kürşat Akkuş - 07 Şubat 2019, 12:50:03öncelikle kuşunuza üzüldüm geçmiş olsun yeni kuşunuzda hayırlı olsun güle güle besleyin. Limon ve maviş sizde kısa sürede yavru alırsınız inşaallah
bizim kuşlar değil onlar onlar kral ve pamuk kuzenimin kuşları onlar yavru bekliyor bizimkiler çoktan yumurtladi 2. Kuluçkaya bakıyor kuşlar 🙂

Kral.ve.Pamuk

Alıntı yapılan: Limon.ve.Maviş - 07 Şubat 2019, 00:43:43Biz birgun kuş alacaktık biri bize uzattı ishal kuşu verdi babam hemen karşı çıktı ishal kuş hemen olur diye bizde farklı bir kuşu aldık malesef kuşun ya öleceği varmış kuş kaçtı küçük kuzenimin elindeyken şimdi onlara iki tane büyük disleyen kuş aldık disliyor diye ellemiyorlar yavrularının olmasını bekliyorlar   

kanka bizim kuşlardan bahsetmissin 

Yusuf Kürşat Akkuş

Konu içinde konu olunca anca bu kadar oluyor :) tüm kuşlarımız sağlıkla mutlu bir şekilde yaşasın inşaallah
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Şehmus BAKIR

Alıntı yapılan: Yusuf Kürşat Akkuş - 07 Şubat 2019, 19:28:05Konu içinde konu olunca anca bu kadar oluyor :) tüm kuşlarımız sağlıkla mutlu bir şekilde yaşasın inşaallah
Konuyu duzenledim tesekkurler kardesim farketmemistim ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın