Astım mı?

Başlatan Bıcırık, 05 Şubat 2019, 14:04:12

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bıcırık

Kuşum bu gün farkettim nefes alırken kuyruğu yukarı aşağı sekiyor astım mı ne yapmalıyım hırıltı yok geçer mi çok korkuyorum ? :(  :-\  :'(

Şehmus BAKIR

Evet ust solunum olsa gerek birde disiler yumurta zamani ayni hareketi sergiler ust solunum icin hiprodoxi oneririm ve sonrasinda diyazm 256 bunlari bulamazsaniz ilk once petshoptan avi-ast alip kullanin ve sonrasinda vitamin verin gecmis olsun
 :)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Bıcırık

Teşekkürler hafif sekiyor acaba burnu tıkalı veya üşütmüş olduğu için olabilir mi astım olduğunu düşünmek istemiyorum emin değilim Bursa da yaşıyorum acaba iyi bir veteriner varsa oraya götürüp baktırayım. :'(

Şehmus BAKIR

Baslangic oldugu icin oncelikle dedigim gibi petshopa gidin o ilaci alip kullanin eger ilerlerse vete goturursunuz.burnunuda tuyu ile tuzlusuyla temizleyin

Bıcırık

Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 05 Şubat 2019, 14:31:13Baslangic oldugu icin oncelikle dedigim gibi petshopa gidin o ilaci alip kullanin eger ilerlerse vete goturursunuz.burnunuda tuyu ile tuzlusuyla temizleyin

Avi-ast geçirir mi ve haftadan haftaya mı yoksa hergün mü suyunda olmalı biraz araştırdım 2 günde bir değiştirin denmiş yani ilaç bitene kadar suyuna hep koymalımıyım 2 günde bir değiştirerek ?

@Şehmus BAKIR

Şehmus BAKIR

Alıntı yapılan: Bıcırık - 05 Şubat 2019, 22:42:14
Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 05 Şubat 2019, 14:31:13Baslangic oldugu icin oncelikle dedigim gibi petshopa gidin o ilaci alip kullanin eger ilerlerse vete goturursunuz.burnunuda tuyu ile tuzlusuyla temizleyin

Avi-ast geçirir mi ve haftadan haftaya mı yoksa hergün mü suyunda olmalı biraz araştırdım 2 günde bir değiştirin denmiş yani ilaç bitene kadar suyuna hep koymalımıyım 2 günde bir değiştirerek ?

@Şehmus BAKIR
:'(
İlk baslangicta verilirse etkili oluyor ilaci hergun tazeleyerek 5 gun verin durumu ile ilgili bizi bilgilendirin beraber takip etmis oluruz gecmis olsun

Bıcırık

Teşekkürler umarım kuşum hastalığı atlatır durumunu buraya yazarım  :-\

Ronay

*

Ronay

Kardeşim geçmiş olsun şehmus abi yıllardır bu işle uğraşıyor dediklerine aynen katılıyorum...
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın