Yavrulu anne ishal

Başlatan gecekondu1910, 01 Şubat 2019, 21:59:56

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gecekondu1910

Arkadaslar bu konuyu sormak icin uye oldum iyi aksamlar anne kusun dıskısi hafif sivi bu aksam kanatlarini titretip gozlerini kapatti bi sure hirildandi ishal diye suphelendim ilac aldim fakat suyuna damlatmaya cekiniyorum 2 tane yavru var kafeste tam olarak yeme dusmediler ayiramiyorumda ilaci versemmi vermesemmi yavrulara bir zarari olurmu

Şehmus BAKIR

Oncelikle aramiza hosgeldiniz diski resmi gorebilirmiyiz? Birde ne ilac aldiniz?
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

gecekondu1910

Hosbulduk dia-stop bagirsak florasi duzenleyici diyor kafesi yeni temizledim dışki olunca resmini atarım asiri degil ama biraz sivi yumurtladiktan sonra boyle yaklasik 1 aydır

gecekondu1910

01 Şubat 2019, 22:31:44 #3 Son düzenlenme: 01 Şubat 2019, 22:33:31 gecekondu1910
<br /><br />

Yemin solundaki 2 buyuk diski onun belki yumurtlamasindandir diye dusundum bana asiri sulu gelmedi ama bugun kanat titremesi gozleri kapama agiziyla hirilti yapti biraz

Şehmus BAKIR

İshali cok yok ama hirilti var diyorsunuz bu yuzden solunum olabilir kendini kabartmasi ve kuyruk sekmesi var mi? Eger yoksa korkacsk biseyde yok daldari verin yavrulari buyutunce disiyi ayirip dinlendirin gecmis olsun

gecekondu1910

Tamam biraz daha gozleyim daldariyi nerede bulabilirim teşekkür ederim

gecekondu1910

Kuyruk sekmesi yok kabartmada arada sirada tekrar tesekkurler

gecekondu1910

Kızıl dal darı daha mı iyi onu tavsiye ediyorlar ama

Şehmus BAKIR

Daldari petshoplarda bulunur rica ederiz durumu ile ilgili haber verirseniz seviniriz gecmis olsun o ilaci simdilik kullanmayin yavrulara kustuğu icin zarar verebilir diski cok kotu degil evet kizil olursa daha iyi olur

Liebe55

*

Liebe55

Şehmus BAKIR

Evet cayin bir cok ozelligi vardir ama etkili olmaz ben cayi capaklanan gozlere kullaniyorum butun canlilarda iyi geliyor

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın