Duruş ve yapısı

Başlatan Aslı Gmsc, 31 Ocak 2019, 22:51:19

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aslı Gmsc

Arkadaşlar iyi akşamlar benim papağanımın tüyleri neden böyle düzgün durmuyor tüydemi acaba birde bugün sürekli esner gibi yaptı peşpeşe bayağı kafesinde herşeyi mevcut  ve birazda zayıf geliyor gözüme kuruma hastalığımı acaba diye sürekli kuşku içindeyim çok fazla yem yiyor darıda su da içiyor ama içimde hep bir kuşku var bazen kabarık duruyor<br /><br /><br /><br /><br /><br />

Şehmus BAKIR

İyi aksamlar kusun diskisi iyiye donmus gorunuyor.kuruma oldugunu sizde gogus kemiginden anlayabilirsiniz sivrilesir ve zayiflar suyuna bagisiklik giclendirici verin diyazm 256 oneririm birde dikkatimi ceken baska bir husus var kafesinde fazla tunek var ve cok koseye tunek koymayin kanatlar ve kuyruk kafes tellerine surtununce yipranir tahriş olur cunku sultan papaganlari kanat cirpmayi severler kafesi ne kadar buyuk olursa o kadar saglikli olur bilginize ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Aslı Gmsc

Anladım tamam derhal düzeltiyorum probiyotik te veriyorum sagolun

Aslı Gmsc

Son sorum olsun yaşı ve cinsi belli mi yavrum erişkin mi onu öğrensem

Şehmus BAKIR

Tuyleri ve ayaklarindan genc bir erkek gorunuyor ama yinede fotodan net cevap veremeyiz tuy degisiminden sonra daha parlak ve guzel olacak insallah ;)

Aslı Gmsc

Şehmus bey merhaba kuşun dışkısı niye böyle oldu yine biri katıyken diğeri cıvık😞😞😞<br /><br />

Aslı Gmsc

Az bişey çimlendirilmiş buğday verdim 15 taneyi geçmemiştir yemesi

Şehmus BAKIR

Agzina bir damla elma sirkesi verin bunu 3 gun tekrarlayin daldari ve yulaf vermeye devam edin birde yeminden baska bisey vermeyin parazitlerini atiyor o yuzden boyle diski eger bir hafta icinde duzelmezse mutlaka veteriner e goturun gecmis olsun

Aslı Gmsc

Şehmus bey şimdi kanatlı uzman veteriner den geldim tahlil yapıldı iç parazit var sitraks 5 ml ağzına damlayarak ver dedi 1 kereye mahsus ayrıca tuy yapısı kepeklenme için a vitamini enjeksiyonu yaptı bakalım düzelecek inşallah çok sagolun

Şehmus BAKIR

Alıntı yapılan: Aslı Gmsc - 02 Şubat 2019, 22:03:07
Şehmus bey şimdi kanatlı uzman veteriner den geldim tahlil yapıldı iç parazit var sitraks 5 ml ağzına damlayarak ver dedi 1 kereye mahsus ayrıca tuy yapısı kepeklenme için a vitamini enjeksiyonu yaptı bakalım düzelecek inşallah çok sagolun

Goturdugunuz iyi oldu duzenli olarak ilacini ve soylendigi gibi vitamini verin parazitleri atacaktir tekrar gecmis olsun rica ederiz  ;)

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın