Kuşum Hapşırıyor

Başlatan Bıcırık, 30 Ocak 2019, 22:40:46

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bıcırık

Arkadaşlar benim kuşum normalde hapşırırdı ama bu sefer çok hapşırıyor ve hapşırırken bazan etrafa burnu dan sıvı saçıyor ne yapmam lazım hasta gibi değil kabarmıyor halsizlik yok ama hapşırıp sümük çıkarıyor ne yapmam lazım ?  ???

Şehmus BAKIR

Nezle olmus kusunuz agiz kenarindaki akittigi sivi yapisir onu surekli temizlemeniz gerekir burun deliklerinj tuzlu suyla temizleyip tuy ile acmaniz lszim ısı olarakta sabit olan bir yerde hafif sicak olursa iyi olur.vitamin veriniz ve bagisiklik icin diyazm 256 bulabilirseniz iyi gelecektir gecmis olsun durumu ile ilgili bize haber verin
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Bıcırık

31 Ocak 2019, 04:01:59 #2 Son düzenlenme: 31 Ocak 2019, 04:19:15 Bıcırık
Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 31 Ocak 2019, 00:58:30
Nezle olmus kusunuz agiz kenarindaki akittigi sivi yapisir onu surekli temizlemeniz gerekir burun deliklerinj tuzlu suyla temizleyip tuy ile acmaniz lszim ısı olarakta sabit olan bir yerde hafif sicak olursa iyi olur.vitamin veriniz ve bagisiklik icin diyazm 256 bulabilirseniz iyi gelecektir gecmis olsun durumu ile ilgili bize haber verin

Sıvı akıtmıyor bazen hapşırırken birkaç damla fışkırıyor burnu tıkalı değil sıcak ortamda tutuyorum vitamin veriyorum .Yinede burun deliklerine tuzlu su uygulamalımıyım çünkü kıpır kıpır hiç yerinde durmuyor  ???  Ve önerebileceğiniz nezle için vitamin varsa onu kullanayım ben avisol a almıştım bu hafta bitti

Şehmus BAKIR

Burnu tikali degilse ve sıvı akitmiyorsa duzelmeye gidiyordur.avisol plus var onu kullababilirsiniz  ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Bıcırık

Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 31 Ocak 2019, 11:24:37
Burnu tikali degilse ve sıvı akitmiyorsa duzelmeye gidiyordur.avisol plus var onu kullababilirsiniz  ;)

Yardımınız için teşekkürler vitamini bu gün alacağım  ;)

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın