Cümleten Selamun Aleyküm

Başlatan Muhammet Çelik, 28 Aralık 2018, 00:59:48

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhammet Çelik

Cumleten Selamun Aleykum,

Uzun zaman oldu camiadan uzaklasali. Hayirlisiyla hobiye ilk basladigim siteye tekrar geri donmenin mutlulugu ile sizleri selamliyorum. Oncelikle Allah hayirli ugurlu etsin Rabbim utandirmasin insallah. Ciddi anlamda muhabbet kuslariyla ilk tanismam bu site sayesinde olmustu ve sonrasinda Cemal abinin isleri nedeniyle siteyle ilgilenememesi sonucunda kendi sitemi kurmustum ve bilenler bilir cok iyi yerlere gelmistik ama neticesinde 2016 yilinda dugunum nedeniyle nakite sıkısıp bir baska arkadasa uzulerek devir etmistim ve muhabbet kusu camiasindan tamamen elimi ayagimi cekmistim. Yine yeniden sizlerle olmak inanin cok guzel. Sehmus abim ve Ronay kardesim beni facebook'da arkadas olarak eklediklerinde ve messenger uzerinden yazismaya basladigimizda cok mutlu oldum. Bu site bizim doydugumuz degil ama dogdugumuz topraklar. Allah'in izniyle hep birlikte elele buyuk bir dayanisma ornegi gostererek ve ayni zamanda eskiyi yad ederek tekrar sahlanma vakti gelmistir. Cumartesi gunu evime internet baglatiyorum insallah bundan boyle 7/24 aranizda olacagim. Teknik Destek anlaminda ve her turlu konuda elimden geldigince yardimci olmaya calisacagim.

Sevgi ve Saygilarimla.

Ronay

*

Ronay

Abi hoşgeldin seni aramızda gördüğüme bende çok ama çok sevindim....
İnşallah bundan sonra hep aramızda olursun beraber eski günlerdeki gibi Türkiyenin en iyi ve en samimi platformu yapıcapız....

Bu arada bende bu forumda kuşları sevdim bu forum şuan ki Muhabbet kuşu camiasına katkısı çok oldu çok üretici burdan çıktı. Tekrar tekrar yeni hobiciler ve üreticiler çıkıcak çünkü ticaret amacı güdmeyen ve en Eski platform....
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Süleyman EKİNCİ

Abi aramıza geldiğiniz için çok memnun oldum sahibi olduğunuz siteden biliyorum sizi siz gittiniz o sitede bitti inşâAllah burada yeniden her şey eskisi gibi olur hatta daha iyi olur el ele birlik olup daha da güzel olacak inşâAllah forum çalışmalara devam  :)
Hobi amaçlı üretim :)

Cihan Aytan

28 Aralık 2018, 01:47:15 #3 Son düzenlenme: 28 Aralık 2018, 02:02:06 Cihan Aytan
Aleykümselam Muhammed kardeşim hoşgeldin
Seninle irtibatı hiç koparmadık
Siteyi devrettikten sonrada teknik yazılım konularındada bana istediğim herzaman hiç tereddütsüz yardımcı oldun burasıda sensiz olmazdı gerçekten değerli arkadaşlarıma kardeşlerime seni davet ettikleri için ayrıca teşekkür ediyorum
Cihan AYTAN
Rainbow,mutasyon ve kırık ırklar
Muhabbet kuşu hobi üretici Pendik-İstanbul
https://renkmuhabbetkusu.blogspot.com/?m=1

Muhammet Çelik

Allah hepinizden razi olsun degerli abilerim, kardeslerim cok tesekkur ederim sag olun.

Serkan Erkan

Hosgeldin sefalar getirdin kardesim.

Ne guzel bunlari gormek duymak. InsAllah hersey guzel olacak.
Ankara Ev Hobicisi

Şehmus BAKIR

Ve aleykum selam bu ne guzel kelam :)
Davete icabet edip bizi bahtiyar ettin.sagol varol kardeşim..site hepimizin hep birlikte sahip çikacaz inşallah burada eskiden oldugu gibi insanlara ve hayvanlara yardimci olmaya calisacaz sizin desteginizle siteyi yararli ve faydali bir hale getirmek dileğiyle..hosgeldin muhammet kardeşim  :)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Yusuf Kürşat Akkuş

Hoşgeldin sefalar getirdin kardeşim seni burada görmek mutluluk verici
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın