Jumbo Kırığı Yavrular Ve Damızlıklar - İstanbul sahiplendirme

Başlatan Süleyman EKİNCİ, 21 Aralık 2018, 11:26:22

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süleyman EKİNCİ

Arkadaşlar herkese hayırlı cumalar öncelikle :) evimde hobi olarak beslediğim kuşlarımın yavrularından ve damızlık altı olarak bıraktığım kuşlarımdan sayı çoğaldığı için azaltma yapıyorum alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun özenle beslediğim kuşlardır forum sakinleri bilirler yavular ve yetişkinler var içlerinde hepsi genç kuşlardır rengarenk parçalısı spanglesi hepsi mevcut çok şükür :) Whatsapp yolu ile yada özelden sorularınızı sorabilirsiniz.

Tel: 0536 436 0601

Arkadaşlar yeme düşen toplam 6 yavru var diğer 5 yavruda 2 haftaya yeme düşer inşaAllah onlarda rezerve açıktır.

<br /><br />

<br /><br />

<br /> <br />

MaşâAllahları eksik etmeyin inşâAllah şuan 2 yetişkin 6 yavru hazır durumda diğer 5 yavrumuz 2 haftaya hazır olur.

Hobi amaçlı üretim :)

Ronay

*

Ronay

Maşallah Süleyman kardeşim gayet güzeller forumlarda muhabbet kuşu satışıyla ilgili yasa mevcut olduğundan konumu sahiplendirme olarak değiştirdim. Sahiplenecek kişiler inşallah iyi bakarlar....
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Şehmus BAKIR

Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Serkan Erkan

Ankara Ev Hobicisi

Süleyman EKİNCİ

Alıntı yapılan: Ronay - 21 Aralık 2018, 11:51:50
Maşallah Süleyman kardeşim gayet güzeller forumlarda muhabbet kuşu satışıyla ilgili yasa mevcut olduğundan konumu sahiplendirme olarak değiştirdim. Sahiplenecek kişiler inşallah iyi bakarlar....

Eyvallah kardeşim sağolasın. Haklısın bundan sonra bende ona göre açarım ilanları :)

Süleyman EKİNCİ

Bıcırık

Süleyman EKİNCİ

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle - Video Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın