Kuş aramaktayım(Japones , show jumbo muhabbet ve sultan papağanı gibi )

Başlatan Ankarakuş61, 15 Aralık 2018, 01:35:23

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ankarakuş61

Ankarada ikamet edip kendi üretimi olan sultan papağanı aramaktayım. Aynı zamanda kendi üretimim için sağlıklı japones ve show da alabilirim.

Ronay

*

Ronay

Merhaba hoş geldiniz bu Aileye....

Yanlış anlamayın sakın konu başlığını değiştirdim.Yasalara göre canlı hayvan ticaretini veya ücretli aramak internet üzerinden yasak.
Zaten bu şekilde herkes anlamıştır.Elinde olanlar sizle iletişime geçicektir.
Aradığınızı bulmak dileğiyle , tekrar hoşgeldiniz. :)
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Şehmus BAKIR

Show icin serkan erkan dostumuza ulasabilirsiniz kendisi moderatorumuzdur ve cok iyi ureticidir..memnun kalacaginizdan eminin hayirlisi olsun
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Serkan Erkan

Şehmus usta diyecegim kizacaksin :) şehmus dostum cok tesekkur ederim . Kendisine elimden geldigince yardimci olurum dusunurse. Yeme dusecek yavrularim olacak. Yavru istenildigi taktirde destek olurum.
Ankara Ev Hobicisi

Şehmus BAKIR

Alıntı yapılan: Serkan Erkan - 19 Aralık 2018, 19:11:20
Şehmus usta diyecegim kizacaksin :) şehmus dostum cok tesekkur ederim . Kendisine elimden geldigince yardimci olurum dusunurse. Yeme dusecek yavrularim olacak. Yavru istenildigi taktirde destek olurum.

Estagfurullah ben dostuma kizmam ama usta olamadik daha ogrenecegimiz cok sey var..bilgi paylastikca guzel veselam
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle - Video Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın