Muhabbet Kuşunuzu Uzaktan Çağırma Yöntemi

Başlatan Ahmet, 25 Kasım 2018, 01:28:16

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avatar_Ahmet Didik

Ahmet

*

Ahmet

Muhabbet kuşunuzu uzaktan çağırmak için belli birkaç yöntem vardır. Eğer sizinde kendi kuşunuzu farklı bir yöntemlerle  çağırmayı başarıyor iseniz bu konunun altına paylaşabilirsiniz.

Muhabbet kuşumuzu kafes dışında olan tünek üstünde bekletelim. Yapmamız gereken ilk alıştırmalarda kuşun daha yakınından parmağınıza gelmesini sağlamak. Elinize konmuyor ise ilk önce ele alıştırma yöntemini yandaki paylaştığımızdan konudan uygulayabilirsiniz.  Yavru Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma

Her seferinde çağırma yaparken kuşa ismiyle veya ne ile hitap etmek istiyorsanız onu söyleyin ve elinize geldikten sonra hafif bir ıslık veya el şıklatma eşliğinde ödülünü verin. Ödül olarak ne verileceğini bilmiyorsanız yandaki paylaştığımız konuyu inceleyebilirsiniz. Muhabbet Kuşuma Ödül Olarak Ne Verebilirim?

Yakın Mesafeden ele gelmeyi alıştığı sırada mesafeyi arasını yavaş yavaş uzak tutarak denemelisiniz. Gelmediği sıralarda Ödülü gösterir gibi yapabilirsiniz. Gelmediği sıralarda kızma sesini çıkarabilirsiniz . Zamanla kuş size gelip ödül alacağını bildiğinden siz çağırdığınızda hemen gelecektir. Önemli olan Öğrettiğiniz aşamalarda mesafe arasını artırmalısınız.
Hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın zaman olgunlaşırsın,hiç kimseden beklentiye girmediğin gün yara almazsın ve hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın.<br />

avatar_Ronay Ayk

Ronay

*

Ronay

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Serkan Erkan

Egitimde sorun yasayanlarin okumasi gereken mukemmel bir paylasim. Tesekkurler paylasim icin
Ankara Ev Hobicisi

 
 

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın