Erkek kuşuma yeni eş aldim acil yardim :(

Başlatan Deniz, 11 Şubat 2020, 18:37:05

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Deniz

*

Deniz

11 Şubat 2020, 18:37:05 Son düzenlenme: 11 Şubat 2020, 21:40:11 Deniz
Erkek kuşuma yeni eş aldim) gecen seferde eş diye aldigim yavruydu disiydi yaş farki çok dediniz hatirlarsaniz.bende yeni aldim bu uygunmudur yani erkek dişi yaşlari uygunmudur sizce? Kaç aylik civari. Cift olurmu bunlardan?

Deniz

*

Deniz

Sizce uygunmudur yaşlari bir çift ola bilicek durumdalarmi acil cevap lutfen :(

Deniz

*

Deniz

Alıntı yapılan: Deniz - 11 Şubat 2020, 21:19:24Sizce uygunmudur yaşlari bir çift ola bilicek durumdalarmi acil cevap lutfen :(

Birbirlerine kafa salliyorlar ayni anda anda bu ne demektir? Kafa sallayip duruyolar birbirine ama yeşil renk olan ayak atinca mavi renk olan hemen geri çekiliyor ve kavga eder gibi oluyorlar birbirine bagiriyorlar bu ne demektir???

Şehmus BAKIR

Bu diside genç ama daha iyi olmuş bence klasik olmuş renkler bunu daha çok beğendim deniz hadi hayırlısı olsun kardeşim :)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Deniz

*

Deniz

Kaç aylik bu dişi
Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 11 Şubat 2020, 23:01:02Bu diside genç ama daha iyi olmuş bence klasik olmuş renkler bunu daha çok beğendim deniz hadi hayırlısı olsun kardeşim :)
?

Deniz

*

Deniz

Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 11 Şubat 2020, 23:01:02Bu diside genç ama daha iyi olmuş bence klasik olmuş renkler bunu daha çok beğendim deniz hadi hayırlısı olsun kardeşim :)

Ya iyice kafam karisti şimdi
 bu dişi kaç aylik?
 Erkek kaç aylik?
 Uygunmu bunlar verim almak icin?

Deniz

*

Deniz

Ya neden sorulan sorulara net cevap verilmiyor burda hep kisa kesiyonuz :(
O kadar soru yazdim yukarda hep kisa cevap aldim neyse ...

Ronay

*

Ronay

12 Şubat 2020, 00:54:17 #7 Son düzenlenme: 12 Şubat 2020, 00:55:58 Ronay
Dişi 4 aylık civarına yakın erkek yetişkin gayet uygular, ama yine de bir kaç ay beklemen gerek bir dişi ye 5-6 aylık olması gerekir çok iyi bakarsanız tabiki de sizin bakımınıza da bağlı.
Dişi gayet uygun ama biraz zamanı var kısaca dişi  klasik mavi....
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Şehmus BAKIR

Kusura bakma kardeşim biraz işlerim vardı bakamadım arada en fazla 4 ay var ondan da sorun olmaz senin yapman gereken biraz sabır ve iyi bakım sonrası iyi olacak inşallah hadi hayırlısı olsun  :)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle - Video Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın