yavruyu ayırma

Başlatan Çağrı Kiybar, 10 Şubat 2020, 21:43:10

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çağrı Kiybar

öncelikle iyi akşamlar. 3 gün önce baba kuşumun yavrusunun yuvadan çıkmasını engellediğini , gaga attığını anlatmıştım ve bana 3 gün sonra çıkar demiştiniz yavru 30. günü bitirdi ve baba yuvadan çıkarttırmadığı için yem kırmayı öğrenmedi . kırabilirmi diye kontrol edicem fakat elime aldıktan sonra kıramazsa ve yuvaya koyduğumda anne beslemezse diye korkuyorum. anne beslemezse okul ve kurslarım yüzünden bende besleyemem . kuşu öneriniz olarak ne zaman yuvadan almalıyım ? ne zaman kesinlikle yem kırabilir?

Şehmus BAKIR

İyi akşamlar yavru yuvadan çıkıyor mu? Tünekte durabiliyor mu? Kafesin tabanına daldari ve aspur koydunuz mu?bunlar olduysa ve yaptıysanız çarşamba sabahı yavruyu ayırın ve yere aspur ,daldari dökün okuldan geldiğinizde bakın yem kırdıysa sorun yok eğer kıramadıysa tekrar ebeveynlerin yanına koyun yedirdiler ve iki gün daha öğretsinler :) hadi bakalım size düşen görevinizde başarılar dilerim ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Cagrikiybar

Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 10 Şubat 2020, 23:10:41İyi akşamlar yavru yuvadan çıkıyor mu? Tünekte durabiliyor mu? Kafesin tabanına daldari ve aspur koydunuz mu?bunlar olduysa ve yaptıysanız çarşamba sabahı yavruyu ayırın ve yere aspur ,daldari dökün okuldan geldiğinizde bakın yem kırdıysa sorun yok eğer kıramadıysa tekrar ebeveynlerin yanına koyun yedirdiler ve iki gün daha öğretsinler :) hadi bakalım size düşen görevinizde başarılar dilerim ;)
Yavruyu baba yuvadan çıkarttırmıyor asıl sorun o zaten kafes tabanına yem koysamda kuş ulaşamıyor kafesin kapısına gidiyor en fazla

Şehmus BAKIR

Tamam dediğim gibi yarın sabah ayırın kuşu okuldan çıkınca kontrol edin yemismi diye  ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle - Video Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın