Kuşlarım eş olucak mı?

Başlatan Deniz, 09 Şubat 2020, 16:15:07

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Deniz

*

Deniz

09 Şubat 2020, 16:15:07 Son düzenlenme: 09 Şubat 2020, 17:58:09 Ronay Sebep: Forum kuralları
Vidroyu sona kadar izleyin. Bunlardan çift olurmu? Yani yaşlari uygunmudur sence ilerki zamanlarda olurmu? Sagda duran erkek kus solda duran dişi sanirim? Yanilma payim ola bilir ama.Kur yapmiyorlar yani erkeyin pek ilgisi yok bu kusa sanirim.soldaki yakin geldiginde sagdaki qaqayla vuruyor ama birbirlerine pek ilgileri yok sanirim. Yani diceyim ilerki zamanda çift ola bilirmi bunlar?
Birbirlerine ilgisi olmadiklarini gorduyimde bazen çok uzuluyorum :( bazen 2 sininde erkek oldugunu dusunuyorum. Bilen birisi yardim etsin lutfen yavru almak çok istiyorum kuslardan ve çok uzgunum :(

Şehmus BAKIR

Denizcim eş olur demek için henüz çok erken kardeşim olmıycak diye bisey yok biraz sabır et biraz daha büyüt ve kızıştır hayırlı olsun inşallah kardeş :)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Ronay

*

Ronay

Erkek yetişkin dişi daha küçük zaman verilmeli en az 4 ay daha...

Birde forum başlığını herkese yardımcı olabilmesi adına değiştirdim. Anlayışınız için teşekkür ederim .... Şehmus abiyi haberdar etmek içi @ kullanıp adını yazarsanız haber gidecektir....
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Yusuf Kürşat Akkuş

Kısa ve öz olmaz.Yaşları uygun değil dişinin daha zamanı var. Takılırlar şimdilik
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Deniz

*

Deniz

Alıntı yapılan: Yusuf Kürşat Akkuş - 10 Şubat 2020, 10:50:45Kısa ve öz olmaz.Yaşları uygun değil dişinin daha zamanı var. Takılırlar şimdilik

Yusuf fikrine saygi duyuyorum ama bence yaniliyorsun ve Şehmusla Ronay haklilar) cunku erkekle opusuyorlar ve erkek ayak atiyor daha simdiden;) tabiki yuvayi cikarttim biraz daha buyusunler) ama yinede fikirlerin icin tesekkur ederim

Şehmus BAKIR

Deniz kardeşim yusuf da aslında aynı şeyi demek istemiş yani şuan dişi çok küçük yumurtlamaya elverişli değil erken yaşta yumurtlayan dişilerde yumurta tıkanması ve bununla oluşan bağırsak düğümlenmesine sebep oluyor bu yüzden 7 aydan önce yuvalık takmayı önermiyoruz.. ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Yusuf Kürşat Akkuş

11 Şubat 2020, 10:36:48 #6 Son düzenlenme: 11 Şubat 2020, 10:38:42 Yusuf Kürşat Akkuş
Alıntı yapılan: Deniz - 10 Şubat 2020, 14:39:13
Alıntı yapılan: Yusuf Kürşat Akkuş - 10 Şubat 2020, 10:50:45Kısa ve öz olmaz.Yaşları uygun değil dişinin daha zamanı var. Takılırlar şimdilik

Yusuf fikrine saygi duyuyorum ama bence yaniliyorsun ve Şehmusla Ronay haklilar) cunku erkekle opusuyorlar ve erkek ayak atiyor daha simdiden;) tabiki yuvayi cikarttim biraz daha buyusunler) ama yinede fikirlerin icin tesekkur ederim

Yanlış anlaşılmak istemem siz eş olurlar mı demişsiniz ben olmayacağını belirttim çünkü denildiği gibi dişi çok küçük. Ha 1 yıl sonra mı tabikide dişininde zamanı geldiğinde eş olabilirler ben şuan için söylemiştim sağlıkla besleyin. Erkeğin şimdiden ayak atması!! çok normal çünkü erkeğiniz damızlık sayılabilir, yavru alınabilecek çağda oraya başka bir erkekte atsanız ayak atma eğilimini gösterecektir bu onların anlaştığı veyahut eş olduğu anlamına gelmez.. Ben sizin yerinizde olsam beslemek mi istiyorum ikisini. Ayrı ayrı kafeslere koyar 7 8 ay sonra birleştirirdim
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle - Video Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın