Nazlı kuşum😔

Başlatan Nuurr, 09 Şubat 2020, 02:18:53

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nuurr

*

Nuurr

Yağlı dişi kuşum çiftleşmiş sanırım çiftleşmez diyorlar ama yuvayı kemirip yuvada vakit geçirmeye başladı. Baya yağlı kuşum işediği tarafa doğru yağdan şişlik vardı zaten şimdi yumurta eklenirse kötü bişey olmazmı baya şişti zaten çok korkuyorum ona bişey olacak diye. Kafeste az bi kan da vardı 😢 kuşa bakınca şişlikten içim eziliyo kötü oluyorum 😢😢 yapmam gereken ne şuan benim 😢😢

Şehmus BAKIR

Kısa bir video veya yakından şişlik olan yerin fotolarını görebilir miyiz ?kan nerden gelmiş olabilir ???
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Şehmus BAKIR

Geçmiş olsun kanlı ishal olmuş yani bu bir virüs diger kuşlardan uzak tutun onu ve yanında eşi varsa tedaviye almanız gerekir bunu bende yaşadığım için veteriner desteğine ihtiyacınız yok almanız gereken ilacı eczaneden temin edebilirsiniz size ilacın ismini özelden yazıyorum çok acil davranmamız gerekir ve iyi dezenfekte etmek lazım geçmiş olsun

Nuurr

*

Nuurr

Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 10 Şubat 2020, 12:31:41Geçmiş olsun kanlı ishal olmuş yani bu bir virüs diger kuşlardan uzak tutun onu ve yanında eşi varsa tedaviye almanız gerekir bunu bende yaşadığım için veteriner desteğine ihtiyacınız yok almanız gereken ilacı eczaneden temin edebilirsiniz size ilacın ismini özelden yazıyorum çok acil davranmamız gerekir ve iyi dezenfekte etmek lazım geçmiş olsun
yaa gerçekten mi ama niye böyle oluyor hergün altlarını sirkeli suyla siliyorum. Hergün sularını değiştiriyorum iyi su koyuyorum değiştirmemezlik asla yapmıyorum. Bi kere yaptı bunu 2 gün oldu ama 😢😢  onları düşündüğüm kadar hiç bişey düşünmüyorum. Kendim hasta oldum onları düşünmekten ama yine olacak olan oluyo çok üzgünüm 😢😢

Şehmus BAKIR

Son zamanlarda farklı bir yerden market ,aktar gibi yerlerden yem aldınız mi?gıda ile ilgili enfeksiyon kapmış ve ilerlemiş bu hastalık çok ciddidir yazdığım ilaca bir an önce başlayın ve tedavi süreciyle ilgili bize her gün dışkı resmi yollayın geçmiş olsun

Nuurr

*

Nuurr

Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 10 Şubat 2020, 23:17:14Son zamanlarda farklı bir yerden market ,aktar gibi yerlerden yem aldınız mi?gıda ile ilgili enfeksiyon kapmış ve ilerlemiş bu hastalık çok ciddidir yazdığım ilaca bir an önce başlayın ve tedavi süreciyle ilgili bize her gün dışkı resmi yollayın geçmiş olsun
aaa kafesin demirlerini kemiriyoo ondan olabilir miii kesin ondan yaa

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle - Video Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın