Konşu kuş ;) yardim

Başlatan Deniz, 08 Şubat 2020, 19:29:43

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Deniz

*

Deniz

08 Şubat 2020, 19:29:43 Son düzenlenme: 08 Şubat 2020, 19:31:19 Deniz
Kapi konşum bugun bu kusu sahiplenmiş. Kuş kaç aylik??? Ve cinsiyeti nedir? Yavru alinirmi bu kuştan? Yardimci olursaniz sevinirim.biliyorum çok soru soruyorum.kusura bakmayin :(

Şehmus BAKIR

Sorun yok deniz kardeşim sormak istediğin ne varsa sor  ;) dışı 3 aylık civarı  :)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Deniz

*

Deniz

Alıntı yapılan: Şehmus BAKIR - 08 Şubat 2020, 20:02:29Sorun yok deniz kardeşim sormak istediğin ne varsa sor  ;) dışı 3 aylık civarı  :)

Abi bisey daha dicem sen nasil anliyorsun kusun cinsiyyetini?) Banada soyleye bilirmisin rica etsem)? ben bu kusu erkek diye dusunmusdum cunku ceresinde mavimsi tonlar var benim bildiyim mavimsi olan erkek olmuyormuydu? Bu resimlerde pek belli olmuyor tabi ama kaç defa canli baktim ceresinde mavimsi tonlar var? Yanilma payin varmi abi? Cunku buna es alcaklar o yuzden net bir cinsiyyet ayrimi yapmak istediler.bizim eve yakin olan petshopcular pek iyi anlamazlar o yuzden sana net sorayim dedim:)

Deniz

*

Deniz

Abi rica  etsem cevab verirsen. Bak burda daha iyi belli oluyor mavi cere olmasi yinede en iyisini sen bilirsin tabi. Cevabini beklicem :(

Şehmus BAKIR

Burun dediklerinin ici beyaz ve oldukça büyük dişi bu kuş deniz tam emin olmamı istiyorsan yarın getir yakından bakayım kardeşim  ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Yusuf Kürşat Akkuş

Kuş dişi ancak daha çok küçük verim alabilmek için 7 8 aya ihtiyacı var sağlıkla besleyin
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle - Video Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın