Kavga

Başlatan İbrahim Killik, 16 Ocak 2020, 10:08:39

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İbrahim Killik

Arkadaşlar merhabalar. Benim bir çift hint bülbülüm var. Geçenlerde çifthane salma kafes ve bir çift ispinoz daha aldım. Ama eski erkek ispinozum bu yeni gelen erkek ispinozu hiç sevmedi. Kavga etmeye ve kovalamaya başladı. Bende kafesi ayırmak zorunda kaldım. Tel kafes olduğu için diğer erkeği görüyor ve ısırmaya çalışıyor. Sizce kafesi ayırmalı mıyım, üretim açısından sıkınto yaşar mıyım yardım edin lütfen.  O:-)  

Şehmus BAKIR

merhaba önçelikle aramıza hoşgeldiniz :) kuşları ayrı kafeslere koyarsanız daha iyi verim alırsınız..salmada yapmak isterseniz iki dişi iki yuva daha koymanız gerekeçek ama kafes bu duruma elverişli değildir  ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Ronay

*

Ronay

Merhaba aramıza hoş geldiniz  :)

Alan yeterli değil şehmus abinin dediği gibi 2 erkek baskınlık kavgası yapıyor bunun yerine 1 erkek 2 dişi deneyebilirsiniz ama erkek için yorucu oluyor.Ayırıp denemeniz en mantıklısı yoksa büyük kafes almalısınız....
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle - Video Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın