Cinsiyet ve yaş

Başlatan enesbaba0641, 26 Ağustos 2019, 00:25:33

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enesbaba0641

bu yavrumuzun cinsiyeti nedir ve kaç aylık 😍

Şehmus BAKIR

Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Ronay

*

Ronay

Maşallah yavruya çabuk alışır size ama hemen salmayın dışarı iyice alışsın kafes içi eğitim verin :)
Bu arada Şehmus abi söylemiş gerekeni ama şöyle biraz daha büyüsün bir koyun bakalım yine  ::)
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

enesbaba0641

Alıntı yapılan: Ronay - 26 Ağustos 2019, 02:51:12Maşallah yavruya çabuk alışır size ama hemen salmayın dışarı iyice alışsın kafes içi eğitim verin :)
Bu arada Şehmus abi söylemiş gerekeni ama şöyle biraz daha büyüsün bir koyun bakalım yine  ::)
kafes içi eğitim derken oyuncak almama gerek varmi bide

Ronay

*

Ronay

Oyuncak çok tavsiye etmem ilgisi size olması en mantıklı olanı  ;) Aşağıdaki linke tıklayın okuyun yardımcı olur.

Muhabbet kuşu kafes içi eğitim ve alıştırma için tıklayınız

enesbaba0641

Alıntı yapılan: Ronay - 26 Ağustos 2019, 03:33:04Oyuncak çok tavsiye etmem ilgisi size olması en mantıklı olanı  ;) Aşağıdaki linke tıklayın okuyun yardımcı olur.

Muhabbet kuşu kafes içi eğitim ve alıştırma için tıklayınız
bugun elimden yem yedirdim hiçte korkmadı elimi kafese koyunca hemen atliyor elime 😀😀

Yusuf Kürşat Akkuş

Ben kuşunuzun 1,5  2  ay civarı olduğunu ve dişi olduğunu düşünüyorum sağlıkla besleyin
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Ronay

*

Ronay

Alıntı yapılan: Yusuf Kürşat Akkuş - 26 Ağustos 2019, 12:49:39Ben kuşunuzun 1,5  2  ay civarı olduğunu ve dişi olduğunu düşünüyorum sağlıkla besleyin

Önemli olan burun deliklerin kenarlarıdır ama dişi içinde renk tonu çok pembe bence 15 gün sonra yine koyun netleşir iyice  ;)
Biraz kafa karıştırıcı üsteki yazıda da dedim biraz zaman sonra koyun diye , ama dişi olma ihtimali de bu fotoda daha yüksek.

enesbaba0641

Alıntı yapılan: Ronay - 26 Ağustos 2019, 20:49:06
Alıntı yapılan: Yusuf Kürşat Akkuş - 26 Ağustos 2019, 12:49:39Ben kuşunuzun 1,5  2  ay civarı olduğunu ve dişi olduğunu düşünüyorum sağlıkla besleyin

Önemli olan burun deliklerin kenarlarıdır ama dişi içinde renk tonu çok pembe bence 15 gün sonra yine koyun netleşir iyice  ;)
Biraz kafa karıştırıcı üsteki yazıda da dedim biraz zaman sonra koyun diye , ama dişi olma ihtimali de bu fotoda daha yüksek.
nie dışkı birikmiş acaba

enesbaba0641

Alıntı yapılan: enesbaba0641 - 26 Ağustos 2019, 23:04:34
Alıntı yapılan: Ronay - 26 Ağustos 2019, 20:49:06

nie dışkı birikmiş acaba

Ronay

*

Ronay

Dışkı da sorun yok sadece bağırsak florasını iyileştirme gerek probiyotiklerle popodaki dışkıların temizleyin muhakkak dışkılayamaz çok birikşrse poposunda, 3-4 gün avidiar ver bağırsapı düzenlesin sonra güzel bir mama yapın havuçlu yumurta maması iyice toparlar...

enesbaba0641

Alıntı yapılan: Ronay - 27 Ağustos 2019, 22:38:51Dışkı da sorun yok sadece bağırsak florasını iyileştirme gerek probiyotiklerle popodaki dışkıların temizleyin muhakkak dışkılayamaz çok birikşrse poposunda, 3-4 gün avidiar ver bağırsapı düzenlesin sonra güzel bir mama yapın havuçlu yumurta maması iyice toparlar...

tamam duzeldi şu an

enesbaba0641

beyazlık gitti sanki biraz burda gorunuyormu bilmiyomda 😀😀

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın