Piskopat Ercüment(Ercü)

Başlatan TrgY, 21 Ağustos 2019, 14:50:51

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TrgY

*

TrgY

Bugün 3. günü.Kuş salın beni diyor.Takla atmasın diye oyuncak koydum ama kendini Kayseri komando tugayında sanıyor :)

Ronay

*

Ronay

Hey MaşAllah komandoya ;D
Herşey yolunda olmasına sevindim kafes içi alıştırmaları yapmadan salmayın iyice ortama alışsın yoksa dağa sola çarpar yazık....

Allah mutluluğunuzu daim etsin  :)
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

TrgY

*

TrgY

Teşekkürler :)
Ben sabırlıyım ama o sabırsız.Tek sorunu yemlikten yem yememesi.Son çare yem vermicem gitsin ordan bulsun.

Ronay

*

Ronay

Şimdi onun için hem iç güdüsel hemde alışkanlık yerden yemek bir müddet böyle devam edin yere döktüğün0z yemi her gün azaltarak 1 hafta sürdürün zamanla oturucak herşey unutmayın o daha bebek yeni yeni uyum sağlıyacak kafese size...
Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

TrgY

*

TrgY

Şehmus BAKIR

;D ahaha maşallah komandoya hangi yıllarda kayseri 1. komando tugayında idi bende ordaydım da o yüzden sordum  ;D  ;D şaka bir yana çok şanslı çünkü iyi bakıyorsunuz  :)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

TrgY

*

TrgY

;D  ;D  ;D 
Aynen çok şanslı.Bir diğer şansı bu site , ne sorsak cevabı var çok şükür.
İyi ki kurmuşsunuz.

Yusuf Kürşat Akkuş

Maşaallah minik dostunuzla size mutluluklar. Yavru olduğundan arkadaşlarından ayrıldığından kafeste sıkılıyor zamanla alışacaktır sağlıkla besleyin
"Muhabbet" imiz daim olsun..

Şehmus BAKIR

Takla yok yem yok ;D maşallah iyi eğitim alıyor  :) sitemizde iyi dostluklar var çok eskiye dayanan arkadaşlıklar  ;)
Rızkımı veren Hüdădır,<br />Kula minnet eylemem.....

Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Lütfen Alt Kısıma kafeskuslari yazınız:

Fotoğraf Ekle kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz evcil kuşlar yarışmasını başlatmış bulunmaktayızEvcil Kuşlar Yarışması için tıklayınız